Kabriolet na fotenie a filmovanie

Kabriolet  Audi 80 - Elegantné, jednoduché línie bez nevkusných ozdôb a kvalita spracovania ho hneď od začiatku výroby v 90-tych rokoch  zaradili medzi autá, ktoré “stárnu ako víno” a to nielen preto, že svojho času ho vlastnila aj Princezná Diana. Kabriolet bol postavený na základoch slávnej A 80 quattro a jeho výroba pre veľký záujem skončila až v r. 1999 asi 5 rokov po ukončení výroby bežnej A 80.

Auto ponúkané na prenájom je tmavozelenej metalízy so svetlým koženým interiérom v tomto svave a farbe je jedinné na Slovensku. Cenník prenájmu auta na svadbu je nižšie. Kabriolet je možné prenajať so šoférom aj bez šoféra. 

 

kabriolety na svadby - požičovňa kabrioletov - cabrio prenájom

 

Cena prenájmu svadobného kabrioletu - 2018-19 :  /auto má svadobnú výzdobu - kvety, stužky, špz/


1/ spolu s foto a video službami v cene nad 500€   -  55€ +0,35€ za Km /ubehnuté iba na svadbe/

2/ spolu s foto a video službami v cene do 500€  -  95€  +0,35€ za Km /ubehnuté iba na svadbe/

3/ iba auto bez iných služieb, so šoférom  -  135€ + 0,35 za Km /ubehnuté Km spolu/

Cena prenájmu kabrioletu na iné účely - zlaté svadby, fotenie a filmovanie, reklama atď  je dohodou. 


 


Kabriolet na svadbu na prenájom, potrebujete kabriolet na svadbu - odvoz do kostola na kabriolete - klasický kabriolet na svadbu na prenájom - odov svadieb na červenom kabriolete aj so šoférom -

Hladáte dobrého a lacného kameramana na svadbu? Tak sa zastavte na stránke fotografa a kameramna v jednej osobe - na stránke videoštudia H-ART video, ktorú prevádzkuje svadobný fotograf a svadobný kameraman Daniel Petráško. Ako kameraman pracuje spolu s fotografkou a vo dvoji kamera + foto na svadbu vám ponúkajú svoje filmové a fotografické služby - ktoré sú za výhodné ceny. Okrem filmovanie svadieb a fotografovania svadieb ponúkajú aj kamerovanie a filmovanie stužkových slávností a fotografa na sužkovú. Tiež fotia a filmujú aj prímania a firemné akcie. Ale ich hlavnou náplňou ostáva filmovanie svadieb teda služba kameraman na svadbu.Službu kameraman na svadbu Daniel Petráško už robí asi 15 rokov a za kamerov je ozajstný profesionál, ale jeho kvality sa ukážu hlavne v strižni. Je to svadobný kameraman kreatívny a nápaditý s myšlienkou a ideou pri filmovaní svadby ktorú potom dotiahne pri strihu svadieb a výrobe videa.   Ako svadobný kameraman a svadobný fotograf pôsobí hlavne na strednom Slovensku v okolí Nitry, Zvolena a Bystrice a pracuje ako kameraman na svadbu po celom Slovensku.  Pekné svadobné video za super cenu urobí Daniel Petráško.  Kameraman za dobú cenu je Daniel Petráško, urobí vám ozaj pekné svadobné video aj svadobné fotky.

svadobný kabriolet na prenájom aj so šoférom za 55€ - prenájom kabrioletu na svadbu ako odvoz aj na fotenie- kabriolet so šoférom na svadbu, svadobné cabrio so šoférom Kabriolet na Svadbu. Svadobný kabriolet na prenájom za výhodnú cenu,.

Kolko stojí prenájom kabrioletu, svadobné cabrio,

Ako auto na svadbu je najlepšie kabriolet.

My sme mali na svadbe kabriolet prenajatý - super odvoz v svadobnom kabriolete prenajíma H-ART video.

Prenajímam svadobný kabriolet - klasika, Klasický svadobný kabriolet na prenájom iba 55 euro. 


Prenájom svadobného kabrioletu - klasický kabriolet na svadbu.


Svadobný odvoz - cabrio za 35€.


Naše svadobné auto bol prenajatý kabriolet od H-ARTvideo - pekné auto na svadbu.


kabriolety na prenájom - svadobný odvoz na kabriolete - veterán na svadbu a svadobná doprava, cabrio na svadobný obrad, prenájom kabrioletu na svadbu aj so šoférom

Make a free website with Yola