Svadobný kameraman - kameraman na svadbu


STOP the time      MEMORIES for ever     EVENT videography  -  H.ART video


Are you looking for a photo - video production company ?  Than look no further,  just give us a call on 00421 903 14 63 15 

Woking all over the Europe and the UK.


 


First I must admit I am not really keen on translating the whole web and don't want to put you off by getting through all of it, so I pick only the most relevant stuff. 

My name is Daniel Petráško and Im based in Slovakia,  from 1998 I have been running a DTP studio that after 2000 got transformed into a photo-video studio.

Photography - thanks to my father, was my hobby since little.  Still own his ancient SLR.  Now I am proud to see my 8-years old son to carry on in our shoes.

 


 


OK, enough of the history, so since 2000 I work as a free lance photo -videographer, doing mostly wedding films, school and church events, corporates and  documentary.   Kind of like 7 years ago I have noticed a rising tendency in multi-national weddings or various foreign people demanding this type of service, so I started to work on European base.

Just to mention Finnish-French, Swiss or Chines weddings, car event in Brands Hatch or B'day parties in the UK. Obviously all these events had their roots somehow connected to Slovakia, so I was able to get involved in these jobs. Samples of my work are all over the web just look for what  interests you.  Thanks for visiting my web.  Dan.

 


 


 
 

 

TOPlist

 Dnes sme dostali naše svadobné video z našej svadby – pozreli sme si naše svadobné video už asi 10 x a stále máme slzy na kraji. Všetci čo videli naše svadobné video povedali že je úplne úžasné. Výborná kvalita obrazu a zaujímavý strih svadobného videa nám každý pochválil.

Výborný svadobný kameraman a fotografka - dobrá dvojica na vašu svadbu ktorá vám zaručí kvalitu

Pri filmovaní svadby kladiem najvačší dôraz na emócie, zachytiť úsmevy, pohľady alebo slzy rodičov nevesty a ženícha a stopy strachu alebo obáv v ich samotných očiach je asi to najdôležitejšie čo musí dobrý svadobný kameraman podchytiť.

set, invitation, wedding, groom, romantic, background, romance, couple, cartoon, happy.fotograf, kameraman, Daniel Petráško, video, svadba, svadobné, bratislava, partizánske, ružomberok, svadobné video, bratislava, video na svadbu žilina, svadobné video kysuce, bánovce, prievidza, martin, zvolen, foto a videop banská bystrica, štiavnica, trnava, nitra, košice, michalovce, prešov, poprad, liptovský mikuláš, videoklip, hd video, nevesta, ženich, wedding photo, trenčín, kremnica, trstena, orava, ženích, lučenec, nové zámky, komárno, humenné, stará tura, skalica, čadca, námestovo, dolný kubín, čadca, svadobné, svadobný, profesionálny, profi, profesionál, svadobné, svadobný, štiavnica, handlová, nováky, teplice, dubnica, nové mesto, leopoldov, púchov, myjava, stará tura, senica, malacky, stupava, pezinok, jur, modrá, gbely, šamorín, senec, dunajská streda, sladkovičovo, galanta, šala, kolárovo, hurbanovo, tlmače,  šurany, šahy, dudince, krtíš, krupina, detva, modrý kameň, fiľakovo, hriňova, hnúšťa. brezno, podbrezová, tále, stará ľubovňa, Kežmarok, Vysoké Tatry, Hohe tatras, svit, štrba, štrbské, tatranská, smokovec, vrútky, kysuce, kysucou, krásno, filmovanie videoklipov po celej SK, kameraman na svadbu, svadobný videoklip bratislava

Hladáte dobrého kameramana na svadbu? Tak sa zastavte na stránke fotografa a kameramna v jednej osobe - na stránke videoštudia H-ART video, ktorú prevádzkuje svadobný fotograf a svadobný kameraman Daniel Petráško. Ako kameraman pracuje spolu s fotografkou a vo dvoji kamera + foto na svadbu vám ponúkajú svoje filmové a fotografické služby - ktoré sú za výhodné ceny. Okrem filmovanie svadieb a fotografovania svadieb ponúkajú aj kamerovanie a filmovanie stužkových slávností a fotografa na sužkovú. Tiež fotia a filmujú aj prímania a firemné akcie. Ale ich hlavnou náplňou ostáva filmovanie svadieb teda služba kameraman na svadbu.Službu kameraman na svadbu Daniel Petráško už robí asi 15 rokov a za kamerov je ozajstný profesionál, ale jeho kvality sa ukážu hlavne v strižni. Je to svadobný kameraman kreatívny a nápaditý s myšlienkou a ideou pri filmovaní svadby ktorú potom dotiahne pri strihu svadieb a výrobe videa.   Ako svadobný kameraman a svadobný fotograf pôsobí hlavne na strednom Slovensku v okolí Nitry, Prievidze, Zvolena a Bystrice a pracuje ako kameraman na svadbu po celom Slovensku.  Kameraman Prievidza, Svadobný kameraman Nitra, kameraman na svadbu Zvolen, Prievidza, Nitra

Make a free website with Yola