Svadba fotenie, svadba video, kamera na svadbu

 


 

Moja prvá a súčastná zrkadlovka - kde sú tie časy :)


Fotografovaniu sa venujem od detstva a profesionálne asi 15-20 rokov, po založení foto a videoštudia H-ART v roku 1998. 

Ako chlapcovi na základnej mi rodičia raz kúpili, na tú dobu veľmi dobrý fotoaparát ruskej výroby - ako ináč koncom 70-tych rokoch :)  ZENIT B s pevným objektívom Helios 44 f2. Odvtedy som sa stal triedny fotografom na každom školskom výlete, alebo akcii. Kúpeľňa bola často pretransformovaná na provízórnu čiernu komoru, kde som postupne prichádzal na to ako zo svetla v tme urobiť obrázok. V žilne na Mariánskom námestí hneď pri schodoch po ľavej strane bol zas môj "sklad" - teda foto obchod. 

 


Daniel Petráško - fotograf a kameraman nielen na svadbu

 


dobrý svadobný kameraman za rozumnú cenu

 


 


  texty, foto a video (c) Daniel Petráško


 DANIEL PETRÁŠKO  - FOTOGRAF a KAMERAMAN

NIELEN NA SVADBU -  info 0903 14 63 15


 
 Hladáte dobrého a lacného kameramana na svadbu? Tak sa zastavte na stránke fotografa a kameramna v jednej osobe - na stránke videoštudia H-ART video, ktorú prevádzkuje svadobný fotograf a svadobný kameraman Daniel Petráško. Ako kameraman pracuje spolu s fotografkou a vo dvoji kamera + foto na svadbu vám ponúkajú svoje filmové a fotografické služby - ktoré sú za výhodné ceny. Okrem filmovanie svadieb a fotografovania svadieb ponúkajú aj kamerovanie a filmovanie stužkových slávností a fotografa na sužkovú. Tiež fotia a filmujú aj prímania a firemné akcie. Ale ich hlavnou náplňou ostáva filmovanie svadieb teda služba kameraman na svadbu.Službu kameraman na svadbu Daniel Petráško už robí asi 15 rokov a za kamerov je ozajstný profesionál, ale jeho kvality sa ukážu hlavne v strižni. Je to svadobný kameraman kreatívny a nápaditý s myšlienkou a ideou pri filmovaní svadby ktorú potom dotiahne pri strihu svadieb a výrobe videa.   Ako svadobný kameraman a svadobný fotograf pôsobí hlavne na strednom Slovensku v okolí Nitry, Zvolena a Bystrice a pracuje ako kameraman na svadbu po celom Slovensku Svadobné filmovanie v Žiline a okolí Fotograf na svadbu v Žiline za najlepšie ceny
Pekné Svadobné video vo FULL HD. Urobím vám zaujímavé svadobné video a fotografie. 

Svadobné video za najlepšiu cenu.

kameraman na svadbu Prievidza a Nitra.

Filmovanie Nitra. Kameraman Zvolen. 

Svadobné video prievidza.

Dobrý kameraman v Prievidzi a okolí za dobrú cenu.  Svadobné video v Nitre a okolí za dobé ceny. Svadobné video Trnava. kameraman Trnava a Trenčín. Fotografovanie svadby v Trnave, Trenčíne. 

Make a free website with Yola