Dudinská 50-ka   /21.3. 2015, Dudince/


 

 


filmovanie športových udalostí, športová fotografia

       texty, foto a video (c) Daniel Petráško, objednávky pre filmové a fotografické služby na tel. 0903 14 63 15

 

ponuka: fotograf a kameraman na svadbu za výborné ceny, zháňame lacného kameramana na svadbu, filmovanie svadby v leviciach a nitre, filmovanie stužkovej v HD za najlepšie ceny , fotografovanie svadieb v kostoloch , kto nám nafotí svadbu v kostole?

d

dobrý kameraman na stužkovú nemusí byť drahý - danielpetrasko.com - ukážky s filmov a info na webe alebo 0903 14 63 15 ponuka: fotograf a kameraman na stužkovú za výborné ceny, zháňame kameramana na stužkovú, filmovanie stužkovej v leviciach.

kameraman na svadbu žilina - rodiné akcie a oslavy - filmovanie a kameraman na oslavy 

kameraman na svadbu košice

kameraman na svadbu prešov  rodiné akcie a oslavy - filmovanie a kameraman na oslavy 

kameraman na svadbu Zlaté Moravce a Vráble  - kamerovanie rodinných akcií a osláv
kameraman na svadbu Trenčín

kameraman na svadbu Zvolen a Krupina

kameraman na svadbu prievidza

STUŽKOVÁ - záverečný klip Firmy | Stuzkova -kameraman na stužkovú Kameraman na svadbu, fotograf na svadbu, stužkové slávnosti, birmovky, rodinné oslavy, úprava videa Hľadáte Kameramana. Nakrúcame svadby, stužkové slávnosti, firemné podujatia Kameraman Na Stužkovú. Kameraman Na Stužkovú Kameraman na svadbu, svadobný kameraman, dobrý kameraman, svadobný film , svadobné video, Rimavská Sobota, Lučenec, Rožňava, Zvolen, Banská Kameraman na svadbu, stužkovú, promócie a oslavy svadobné video, videozáznam, svadba, stužková, kameraman na svadbu Košice, nakrúcanie svadby