Cena za foto a video služby

Cena za SVADOBNÉ VIDEO, ako tu opísané je v závislosti na zvolenej variante, prípadne k tomu dohodnutej doplnkovej služby a hlavne aktuálne prebiehajúcej zľave - napr. na Zimné Svadby, Valentínska zľava a podobne. 

Cena za bežné KOMERČNÉ FILMOVANIE je 135€ za prvú hodinu /alebo za akcie do 1 hodiny/ + 85€ za každú následnú. V cene je samozrejme aj spracovanie videa aj zvuku a doručenie podľa požiadaviek. Jedná sa o dvoj kamerový záznam - jedna statická kamera plus druhá "z ruky", alebo el. stabilizátora. Dva externé mikrofóny + dva bezdrôtové tzv "kravatové" mikrofóny. Záznam v HD, alebo v 4K rozlíšení, frekvencia 25 alebo 50p do 150 Mbps, podľa požiadaviek zákazníka. Náročnejší projekt, grafika, ozvučenie, dron, dabbing a fyzické kópie diela sú účtované navyše. 

Táto služba je vhodná pre kratšie firemné akcie, oslavy, prvé sväté prijímania, interview, predvolebné mítingy a prezentácie, kultúrne predstavenia, alebo dokumentárne video v trvaní 1-3 hod. Pre dlhšie, viacdňové, alebo opakujúce sa akcie cena dohodou. 

Popri  filmovaní je možné pri-objednať aj fotenie Vašej akcie.

 Náklady na dopravu 20€ / 100 Km

0903 14 63 15  -  kameraman@danielpetrasko.com

filmovanie svadieb za výborne ceny trnava a okolie - svadobný kameraman v Trnave
svadobné video za dobrú cenu v Bratislave

Daniel Petráško kameraman na svadbu  RUŽOMBEROK - POPRAD