Cena za svadobné video a foto 

Začnem najprv cenou za bežné KOMERČNÉ FILMOVANIE  -  135€ za prvú hodinu /alebo za akcie do 1 hodiny/ + 85€ za každú následnú. V cene je samozrejme aj spracovanie videa aj zvuku a doručenie podľa požiadaviek. Jedná sa o dvoj kamerový záznam - jedna statická kamera plus druhá "z ruky", alebo el. stabilizátora. Dva externé mikrofóny + dva bezdrôtové tzv "kravatové" mikrofóny. Záznam v HD, alebo v 4K rozlíšení, frekvencia 25 alebo 50p do 150 Mbps, podľa požiadaviek zákazníka. Náročnejší projekt, grafika, ozvučenie, dron, dabbing a fyzické kópie diela, 4K delivery sú účtované navyše. 

 Táto služba je vhodná pre kratšie firemné akcie, oslavy, interview, predvolebné mítingy a prezentácie, kultúrne predstavenia, alebo dokumentárne video /príroda, šport, osobnosti, street video.../ v trvaní 1 - 3 hod. Pre dlhšie, viacdňové, alebo opakujúce sa akcie cena dohodou. Popri  filmovaní je možné pri-objednať aj fotenie Vašej akcie. Doprava na miesto filmovania a prejazdy počas filmovania nie sú zarátané v uvedenej cene. Náklady na dopravu 20€ / 100 Km

Cena za SVADOBNÉ VIDEO, ako tu opísané je v závislosti na zvolenej variante, prípadne k tomu dohodnutej doplnkovej služby a hlavne aktuálne prebiehajúcej zľave - napr. na zimné svadby, svadobná valentínska zľava a podobne. Zjednodušene kameraman na svadbu začína od 455€. Doprava na miesto filmovania svadby iba 15€ po celom Slovensku.  

Celý aktuálny cenník svadobného filmovania a zľavy nájdete tu:

filmovanie svadieb za výborne ceny trnava a okolie - svadobný kameraman v Trnave
svadobné video za dobrú cenu v Bratislave
video@danielpetrasko.com

office hours:  0950 43 53 57     any time:  0903 14 63 15  

Kameraman na svadbu  RUŽOMBEROK - POPRAD