filmovanie svadieb v Žiline - Svadba video Žilina - Bytča

Kamera a foto na rodinné, spoločenské a firemné eventy

1. sväté prijímanie je jedna z mojich obľúbených tém. Filmovanie prijímania obvykle začína pol hodinu pred obradom keď sa začínajú schádzať rodičia s deťmi, prebiehajú posledné úpravy šiat nasleduje nástup a pochod detí do kostola. 

Filmovanie samotnej kázne a obradu 1. svätého prijímania prebieha dvoma kamerami - jedna statická sníma deti a druhou sníma kameraman scénu podľa potreby. Obe zaznamenávajú aj zvuk. Pán farár, ako hlavný rečník má navyše ešte mini bezdrôtový golierový mikrofón. Takýmto spôsobom bude dosiahnutá výborná kvalita zvuku aj obrazu po tech. aj po kompozičnej stránke.  

Po ukončení obradu ponúkam ešte spoločné fotenie pred kostolom. Fotenie je ZADARMO ako rozšírenie hlavnej služby filmovania prvého sv. prijímania.   

Film  "Moje 1. sv. prijímanie"  má po spracovaní cca 50-60 min. a bude uložený v darčekovej krabičke na USB kľúči v HD / 4K rozlíšení. 

Väčšina z vyššie opísaného platí aj pre filmovanie Sviatosti birmovania. 

kameraman na 1 sv prijimanie
 

Rodinné oslavy

Rodinné, prípadne firemné akcie, oslavy a jubilea sú ďalším obľúbeným eventom, kde so oplatí objednať si kameramana - fotografa. Vy sa tak nemusíte starať o nič a hotové video z vašej oslavy  napr.  "Moja 50-ka"  dostane oslávenec ako ďalší darček.

 

Dokumentárne video a krátke filmy

Dokumentárnej filmovej tvorbe som sa začal venovať už na strednej škole v Liptovskom Mikuláši, vo filmovom krúžku a potom neskôr počas štúdií vo Veľkej Británii.  /1990-1995/  Zo začiatku to boli záznamy z kultúrnych, alebo športových podujatí, napr. preteky veteránov v Brands Hatch, preteky v chôdzi známa Dudinská 50-ka, krátke dokumenty z prírody predovšetkým zo života plazov a hmyzu. 

V súčasnosti mi hlavne spolupráca s nezávislým producentom a podnikateľom Marekom Vicianom otvára dvere do sveta dokumentárnych filmov na vážne témy dneška - korupcia, podnikanie, alebo sociálne služby. Tiež nesmiem zabudnúť na školské a detské projekty, divadelné predstavenia, pesničkové súťaže, projekty pre miestnu samosprávu a cirkev, alebo komerčné projekty pre Emark sro., Slov. zubársku komoru, Let-Is sro. a ďalšie.

0903 14 63 15  -  kameraman@danielpetrasko.com

 
 

Daniel Petráško kameraman na svadbu  ZVOLEN - BYSTRICA