Dokumentaristika šport, príroda a eventy 

Dokumentárne video a krátke filmy,  filmovanie firemných a rodinných eventov.
Daniel Petráško 

Kameraman  Fotograf

Dokumentárnej filmovej tvorbe som sa začal venovať už na strednej škole v Liptovskom Mikuláši, vo filmovom krúžku a potom neskôr počas štúdií vo Veľkej Británii.  /1990-1995/  Zo začiatku to boli záznamy z kultúrnych, alebo športových podujatí, napr. preteky veteránov v Brands Hatch, preteky v chôdzi známa Dudinská 50-ka, krátke dokumenty z prírody predovšetkým zo života plazov a hmyzu. 

V súčasnosti mi hlavne spolupráca s nezávislým producentom a podnikateľom Marekom Vicianom otvára dvere do sveta dokumentárnych filmov na vážne témy dneška - korupcia, podnikanie, alebo sociálne služby. Tiež nesmiem zabudnúť na školské a detské projekty, divadelné predstavenia, pesničkové súťaže, projekty pre miestnu samosprávu a cirkev, alebo komerčné projekty pre Emark sro., Slov. zubársku komoru, Let-Is sro. a ďalšie.

Dokument

Pod Lavínou

Dokument o slovensko-českej horolezeckej expedícii do Himalájí 2014. Film vytvorený z autentických, pôvodných nahrávok jednotlivých členov, doplnený o zaujímavé rozhovory, spomienky a fotografie. Nanešťastie pod lavínou ostali dvaja slovenský horolezci a traja šerpovia. Jan Matlák a Vladimir Švancár strávili noc 14.10 2014 vo svojom stane, čo sa im napokon stalo osudným...


REZERVÁCIA termínu

odoslanie formulára je nezáväzné, informatívne, bez nutnosti objednania služieb
Dátum a miesto konania svadby E-mail Správa Poslať