Svadobné Foto a Video

Svadobný deň bude jeden z Vašich najdôležitejších dní v živote, a moja svadobná videografia je zas správna voľba ako si ho uchovať naveky.
H-ARTvideo, Daniel Petráško 

Kameraman  Fotograf

Volám sa Daniel Petráško prevádzkovateľ  H-ARTvideo - ako kameraman a fotograf /nielen/ na svadbu fungujem už 20 rokov. Svadby filmujem po celom Slovensku aj v zahraničí, hlavne je to však stredné a západné Slovensko - Levice, Nitra, Bratislava, Zvolen a samozrejme Považie odkiaľ pochádzam. Mojim cieľom je odovzdať hodnotný svadobný film za rozumnú cenu, ktorý aj po rokoch bude mať, alebo ešte získa na hodnote. 

Kameraman a Fotograf

Ponuka SLUŽIEB

Ponúkam tri varianty služby KAMERAMANA NA SVADBU, dve varianty služby FOTOGRAFA a jeden spojený cenovo veľmi výhodný balíček SVADOBNÝ KAMERAMAN + FOTOGRAF

Svadobné FOTO VIDEO 

ZĽAVY

Cena za svadobné FOTO a VIDEO je relatívne vysoká polažka pri organizovaní svadby. Preto okrem výhodného, spojeného balíčka  FOTOGRAF a KAMERAMAN  som pripravil aj nasledovné zľavy. Tieto zľavy sú kombinovateľné a výsledná cena tak môže klesnúť aj o viac ako 100€. 
  • -5% pre všetky svadby na sezónu 2025 + 4K verzia zdarma, platnosť do 1.9. 2024

  • -5% pre všetky svadby organizované November - Marec 2024-25

  • -5% pre druhú svadbu v rodine, alebo okruhu priateľov a príbuzných

  • -25€ ak sa svadba koná v deň narodenín nevesty, alebo ženícha

  • -25€ ak sa svadba koná Pondelok - Štvrtok

  • -30€ pre svadby zakúpene v E-shope


REZERVÁCIA termínu

odoslanie formulára je nezáväzné, informatívne, bez nutnosti objednania služieb
Dátum a miesto konania svadby E-mail Správa Poslať
Kameraman filmuje pekné svadobne šaty starejší roznáša svadobnú polievku Fotograf foti ako zenich s nevestou sedia na lavicke Svadobna zabava pod taktovkou starejsieho Krupina