STOP the time      MEMORIES for ever     EVENT videography  -  H.ART video 


Filmovanie svadby

všetko filmovanie je v HD rozlíšení a niektoré hlavné scény aj v 4K pri 2 prípadne 3 kamerovom zázname. Filmujem aj kamerou aj zrkadlovkov, každá ma svoje výhody podľa konkretnej situácie. Osobne preferujem zrkadlovky, no sú situácie kde je výhodnejšie použiť klasickú kameru, hlavne z časových dôvodov. Ich kombinácia asi najlepší spôsob práce pre dosiahnutie ideálneho výsledku, keďže svadba je zmesou viacerých štýlov a každý vyžaduje iný prístup.
Hovorené slovo je silný prvok každého videa a preto sa snažím, aby video obsahovalo aj pár slov, rozhovorov s hosťami, súrodencami, rodičmi a pod. O XY rokov to bude čerešničkou na torte Vášho svadobného filmu. Samozrejme je možné vložiť aj vašu obľúbenú hudbu, ktorú autorsky ošetrím cez Slov ochranný zväz autorov a teda po tejto stránke bude vaše dielo legálne - čo je momentálne veľmi horúca téma.

Strih

Hotový svadobný film má po spracovaní dĺžku cca 125 min. a uložený na DVD albume /svadobné video verzia B/ a jednom USB 32gb v HD rozlíšení. Strih je jednoduchý, ale pútavý, rýchly, dynamický bez lacných gýčových efektov, rozprávajúci príbeh obrazom, slovom, hudbou aj fotografiami. Už pri samotnom filmovaní myslím aj na strih a tomu prispôsobujem prácu kamier. Mojim cieľom nie je niečo s momentálnym "wav efektom", ale vytvoriť obsahovo kvalitné dielo, ktoré aj po mnohých rokoch bude mať svoju hodnotu a pripomenie Vám toto obdobie.
Svadobné DVDčko - USB

Aj keď je DVD stále najrozšírenejší spôsob distribúcie svadobného videa, dnes už viacmenej nespĺňa požiadavky na kvalitu, a už vôbec nie ako archivácia do budúcnosti. Aj keby Vaše svadobné DVD prežilo 20 rokov nebudete ho už mať asi na čom prehrať. Preto Vám dodám svadbu aj na USB, alebo externom HDD ako samostatné súbory, ktoré je možné pozerať priamo prakticky na hocičom, ale predovšetkým sa v budúcnosti dajú ďalej spracúvať.


 
Filmovanie a fotografovanie svadby - spolu

K službe filmovanie svadby je možné pridať a fotografovanie, nakoľko veľkú časť svadby filmujem zrkadlovkami. Táto služba je ako prídavná popri filmovaní a teda je v "light" verzii - približne kopíruje filmovanie počas celého dňa, ale niektoré scény vynecháva, alebo sú v menšom rozsahu, nakoľko vtedy sa venujem filmovaniu. Fotografovanie samozrejme obsahuje exteriérové portréty, voľné foto zo zábavy, skupinové fotenie so svadobčanmi, niečo z príprav na svadbu a ostatné momenty podľa okolností, požiadaviek a času k dispozícii. Z miest kedy nemôžem “normálne” fotiť ponúkam fotografie z kamery - týka sa to hlavne svadobného obradu, ten je často filmovaný v 4K rozlíšení a z neho vytiahnuté fotky sú na dobrej úrovni. Samozrejme je možné objednať aj dvočlenný team pre plné pokrytie svadby fotkami aj videom.


Objednávka

Uzavrieme riadnu dohodu na vykonanie diela so všetkými dokladmi o fakturácii a zárukou v zmysle obch. zákona, použitá hudba vysporiadaná cez SOZA. Na dielo máte aj záruku. S mladomanželmi uprednostňujem stretnutie, kde vám ukážem zrýchlene 1-2 svadby, spôsob práce a preberieme požiadavky a podrobnosti. H-ARTvideo je reg. od r. 1998 na ŽV v Zvolene pod IČO 34791221 a zaoberá sa iba fotením a filmovaním.